Proč Agulos Lemon?

Trápí Vás bolesti břicha během Vaší mestruace? 

 Pro všechny z nás jsou to nejhorší dny. Proč tím musíme trpět? Bolesti hlavy, břicha, nevolnost, únava - to všechno je s tím spjato.

Co když za to může nedostek minerálů v těle? Víte, že minerály v těle musí být vyrovnané, aby se vzájemně nevylučovaly?

Vyrovnané minerály jsou pro život stejně důležité, jako dostatek vitamínů. Pokud minerály v těle nehlídáme, pociťujeme únavu, nesoustředěnost, křeče, bolestinedostatečný odpočinek i po dlouhém spánku. Může se také projevovat i syndrom neklidných nohou.

Minerály z těla vylučujeme každodenním stresem, vysokou aktivitou a dokonce i tak běžným způsobem, jako je pití východních čajů v nadměrném množství.

Přípravek Agulos Lemon díky svému unikátnímu složení pomáhá zejména ženám po porodu, které trpí nedostatkem vápníku a hořčíku, v jehož důsledku se objevují křeče a další zdravotní problémy. Dále pak ve složitém období, jako například při zkouškách na vysokou školu.

Agulos Lemon také pomáhá ženám při menstruačních bolestech. Bolesti tak mohou odeznít během krátké doby.

Dalšími příznivými účinky je například i lepší spánek. Přípravek obsahuje Vápník, Hořčík a Vitamín C.

Zkuste změnu a ulevte si od bolesti. 

 

Agulos Lemon splňuje zdravotní certifikáty. Pro lepší účinky užívejte přípravek vždy s jídlem nebo po jídle.

Výživový doplněk se nesmí využívat jako náhrada pestré stravy.

Kdo je pod dohledem lékaře nebo potřebuje lékařskou péči, měl by užívání tohoto produktu konzultovat se svým lékařem. Není určeno dětem do 3 let.

KROK 1: KONTAKTNÍ ÚDAJE

KROK 2: DORUČOVACÍ INFORMACE

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů

KROK 3: VÝBĚR VARIANTY

Produkt
Počet kusů
Agulos Lemon 200 gramů
- +
CENA CELKEM 0
Cena produktu a dopravy se mění v závislosti na počtu objednaných kusů takto:
  • 1 kus - 499,- + doprava 106,- + DPH
  • 2 až 9 kusů - 494,-/ks + doprava 108,- + DPH
  • 10 a více kusů - 449,-/ks + doprava 147,- + DPH

KROK 4: MOŽNOSTI PLATBY

Platební kartou

KROK 5: MOŽNOSTI DOPRAVY

GLS

Podporujeme Údaje o platbě zpracovává zabezpečená platební brána

Co řekli naši spokojení zákazníci?

Agulos lemon, mi doporučila moje kamarádka a jsem za to velmi ráda. Pokaždé, když jsem dostala měsíčky, trpěla jsem bolestí ledvin a musela si brát minimálně 3 prášky denně, aby mi alespoň na chvíli bolesti ustoupily. Poté, co jsem Agulos vyzkoušela, přestala jsem prášky brát, protože tento přípravek mi velmi začal pomáhat. Od té doby při každých měsíčkách používám Agulos místo prášků a jsem velmi spokojená.

Petra

Za sebe můžu říct, že cítím velkou změnu ráno po probuzení a vlastně i během noci. Na večer, těsně před spaním si dám Agulos a spím jako nemluvně. Spánek je mnohem kvalitnější. V noci se budím na kojení a po té hned bez problému usnu a ráno jsem mnohem vyspalejší a odpočatější než tomu bylo dřív.

Tereza

Je mi 13 let a zatím mám nepravidelnou a docela dost bolestivou menstruaci. Kolikrát se cítím fakt mizerně a nejsem schopná pomalu ani chodit. Táta mi dal 3 lžičky Agulose do vody abych to vypila. Účinek byl fakt hustej, i táta koukal. Asi za minutu mě už břicho nebolelo, nechápala jsem, jak je to možný. Kdybych to nezažila, tak tomu neuvěřím.

Nella

Můj kamarád mi doporučil Agulos, díky jeho zkušenostem jsem doporučení přijal. Změnu, kterou opravdu pociťuji, je uvolnění svalů po sportu a mám víc energie při jízdě na kole. Je mi 45 let a regenerace už není, co bývala. Jsem otcem tří dětí a je stále co se ohánět. Nepohrdnu dobrým produktem a Agulos lemon doporučuji dalším lidem.

David